Mobil bilgisayar ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cisse'nin Yerine Uğur

Cisse'nin Yerine Uğur Empty Cisse'nin Yerine Uğur

Mesaj tarafından ILKIN Cuma 5 Ara. 2008 - 13:06

Cisse'nin Yerine Uğur 7235689cissesivok051241wv1
Derbide gördüğü kırmızı kart nedeniyle, Ankaraspor maçında forma giyemeyecek olan Cisse, Uğur’a güveniyor. Fransız futbolcu, “Arkadaşlarımdan defalarca özür diledim. Benim yerime görev yapabilecek birçok arkadaşım var, ancak ben Uğur’un boşluğu rahatça dolduracağına inanıyorum diye konuştu.

Derbide gördüğü kırmızı kart nedeniyle, Ankaraspor maçında forma giyemeyecek olan Cisse, Uğur’a güveniyor. Fransız futbolcu, “Arkadaşlarımdan defalarca özür diledim. Benim yerime görev yapabilecek birçok arkadaşım var, ancak ben Uğur’un boşluğu rahatça dolduracağına inanıyorum. Zaten sürekli konuşuyoruz. Ona her türlü yardımı yapmaya hazırım” diye konuştu.Cisse’nin yokluğunda Uğur İnceman’ı ön liberoda görevlendirmeyi planlayan teknik heyet, Tomas Sivok’u da savunmaya çekecek. Kasığında sakatlığı bulunan ve Fenerbahçe derbisinde hatalar yapan Gökhan Zan’ı oynatmayı düşünmeyen Mustafa Denizli, Sivok’la defansı sağlama almayı düşünüyor. Ankaraspor karşılaşmasında, Kartal’ın savunma üçlüsü İbrahim Toraman, Sivok ve Zapotocny’den oluşacak.
Kaynak: fanatik
ILKIN
ILKIN
Admin
Admin

Erkek
Aslan
Maymun
Rep :
Cisse'nin Yerine Uğur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cisse'nin Yerine Uğur Right_bar_bleue

https://ilkin.yetkin-forum.com

- Similar topics