Mobil bilgisayar ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Site Yönetim Programı

Site Yönetim Programı Empty Site Yönetim Programı

Mesaj tarafından ILKIN Perş. 12 Ağus. 2010 - 10:48

Sistemin Faydaları ve yaptığı işlerden bazıları
# Daire hesaplarını doğru, zamanında ve detaylı takip eder.
# Otomatik işlemler ve banka bağlantıları sayesinde minimum zaman kaybı.
# Sakinlere hızlı ve düzgün görünüşlü hesap raporları verir. Böylece sakinlerin itirazı baştan önlenmiş olur. Blokların girişlerine asılması için blok bazında hesap dökümleri verir, zamanında uyarı ile tahsilat hızlanır.
# Belli borcun üzerine çıkmış sakinleri raporlar ve zamanında uyarılmasını sağlar. Tarihe göre bakiye raporu vererek dönem sonu durumu elde edilir.
# Sakinlere aidat gibi uygulanan otomatik borçların belgelerini isteğe bağlı olarak her daire için ayrı ayrı son ödeme tarihlerini de belirterek döker.
# Sakinlerden tahsilat yapıldığında makbuzu otomatik döker ve hesabına geçer. Tahsilat yaparken tahsilatın hangi borca istinaden alındığı belirlenir.
# Ödemesini geciktirmiş olan sakinlere otomatik borç bildirim mektubu ve uyarı yazıları dökerek tahsilatları hızlandırır ve kolaylaştırır.
# Birden fazla dairesi olan malik veya sakinlerin toplu hesabı alınabilir.

[ Bu Linki Görmek İçin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]olmanız yada konuya Mesaj atmanız gerekmektedir. ]

ILKIN
ILKIN
Admin
Admin

Erkek
Aslan
Maymun
Rep :
Site Yönetim Programı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Site Yönetim Programı Right_bar_bleue

https://ilkin.yetkin-forum.com

- Similar topics