Mobil bilgisayar ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilgisayar Laboratuvarı Yönetim Yazılımı

Bilgisayar Laboratuvarı Yönetim Yazılımı Empty Bilgisayar Laboratuvarı Yönetim Yazılımı

Mesaj tarafından ILKIN Perş. 12 Ağus. 2010 - 10:59

Bilgisayar Laboratuvarları için geliştirildi. Denenmiş CafeMatic mimarisi üzerinde geliştirilen LabControl ile laboratuvarınızdaki bütün bilgisayarları oturduğunuz yerden yönetebilirsiniz. LabControl ile istediğiniz bilgisayarı Uzaktan Kullanabilir, istediğiniz bilgisayara dosya gönderip alabilir, istediğiniz bilgisayarı veya tüm bilgisayarları yeniden başlatabilir, kapatabilirsiniz. İstediğiniz bilgisayara mesaj gönderebilir, kullanıma kilitleyebilir, kullanım sınırlamaları getirebilirsiniz. Wake-On-Lan özelliği olan bilgisayarlara açılış mesajı gönderebilirsiniz. "RealTime" Görsel simgeler ile Laboratuvarınızın durumunu anında görebilirsiniz.

[ Bu Linki Görmek İçin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]olmanız yada konuya Mesaj atmanız gerekmektedir. ]

ILKIN
ILKIN
Admin
Admin

Erkek
Aslan
Maymun
Rep :
Bilgisayar Laboratuvarı Yönetim Yazılımı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bilgisayar Laboratuvarı Yönetim Yazılımı Right_bar_bleue

https://ilkin.yetkin-forum.com

- Similar topics