Mobil bilgisayar ve teknoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iTunes 9

iTunes 9 Empty iTunes 9

Mesaj tarafından ILKIN Cuma 20 Ağus. 2010 - 15:05

Son günlerin en moda müzik ve video yönetim aracı iTunes, size şarkılarınızı oluşturmak ve organize etmek için çok basit yöntemler sunar. Müzik listelerinizi tek noktadan sorunsuzca idare etmenize olanak tanır. iPodun en yakın arkadaşı olan bu programı denedikten sonra media çalarlara olan bakışınız değişecek..

Geçtiğimiz ay sonuyla iTunes, sanal mağazasından 1 milyarın üzerinde şarkıyı kullanıcılarına satmayı başardı.. Quicktime entegrasyonu sayesinde artık cep telefonunuzda çektiğiniz videoları dahi bu programla izleyebiliyor olacaksınız. Anında mesaj (messenger) programlarının "ne dinliyorum?" özelliğine bile destek veren yazılım tamamen bedava...

iTunes ile cd yazabilir, cd deki şarkıları AAC encoderi ile mp3 veya mp4 formatlarına dönüştürebilirsiniz. iMix ile istediğiniz şarkıyı arkadaşınıza email ile gönderebilirsiniz. DVD leri iPod formatına dönüştürebilirsiniz... Saymakla bitmeyen özellikleri bu programın rakiplerinin bir sınıf yukarısına çıkmasına neden oluyor...

Lisans:Freeware/Ücretsiz
Boyut:88.7 Mb
İşletim Sistemi:Windows(Tümü)
Dili:Eng
Üretici Firma:Apple Computer Inc.

[ Bu Linki Görmek İçin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]olmanız yada konuya Mesaj atmanız gerekmektedir. ]

ILKIN
ILKIN
Admin
Admin

Erkek
Aslan
Maymun
Rep :
iTunes 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100iTunes 9 Right_bar_bleue

https://ilkin.yetkin-forum.com